Wyszukaj w katalogu

Polecane firmy
Cymex Klimatyzacja

Cymex Klimatyzacja

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.

Poleć nas innym
INBUD hurtownia izolacji termicznych
INBUD hurtownia izolacji termicznych
F.B.H. INBUD został założony w 1992 r. , stawiając głównie na mało znaną wówczas w Polsce izolację termiczną. Kolejne lata naszej działalności pokazały, jak trafny był to wybór. Intensywny, dynamiczny rozwój zapewnił naszej firmie pozycję solidnego i stabilnego partnera w interesach.

Staliśmy się dystrybutorem wielu krajowych producentów wysokiej jakości materiałów izolacyjnych takich jak:
- ROCKWOOL,
- IZOTERM,
- FOLIMPEX,
- ISOVER,
- PRIM,
- UNIPAK,
- L'ISOLANTE K-FLEX.

i wielu innych. W 1999r. nawiązaliśmy współpracę z włoską firmą L'ISOLANTE K-FLEX, producentem kauczuku syntetycznego, stając się bezpośrednim importerem tego materiału na Polskę północną.

W swojej ofercie posiadamy bardzo różnorodny katalog materiałów termoizolacyjnych zawierający m.in.: poliuretan, polietylen, wełnę mineralną oraz szklaną, kauczuk syntetyczny, glinokrzemiany, rury preizolowane a także wszelkiego typu akcesoria do tych materiałów.

Oferowane przez nas towary występują w formach: mat, płyt, otulin w szerokiej gamie średnic i grubości, w zakresie temperatur od -260°C do +1600°C. Wszystkie posiadają niezbędne atesty i certyfikaty zgodne z polskimi normami budowlanymi.

Obecnie naszym priorytetowym zadaniem jest ciągłe poszukiwanie nowych partnerów w interesach przy jednoczesnej dbałości o już pozyskanych klientów i kontakty handlowe. Jesteśmy firmą otwartą na współpracę oraz rozumiejącą potrzeby klienta.

Zapewniamy miłą i rzetelną obsługę, fachową pomoc techniczną, atrakcyjne warunki handlowe oraz transport materiałów zgodnie ze wskazaniem miejsca przez klienta.
Strona internetowa:www.inbud.gdynia.pl
Wizytówka:www.inbud.klimatyzacjewpolsce.pl
Adres e-mail:info@inbud.gdynia.pl
Telefon:tel./fax +48 58 781-75-40
tel./fax +48 58 781-75-41
tel.kom. +48 501-521-208
Ulica:Hutnicza 42
Kod i miasto:81-034 Gdynia
Województwo:Pomorskie
Dodatkowe zdjęcia